טיפולים מחליפי ניתוח – הרפואה של המחר למבוטחים פרטיים!

מרץ 19, 2019
0 תגובות

הרפואה מתקדמת במהירות, כל יום שומעים על פיתוח חדש שיציל חולים במחלות מגוונות מפני סבל רב ואף מוות. אבל, למרות הידיעה על תרופות חדשניות אלו, רק מעטים אכן זכאים להשתמש בהם ולהגיע לתוצאות הטובות מבלי שהם יעברו סבל מיותר.

טיפולים מחליפי ניתוח

כאשר אנו קמים בבוקר שלמים ובריאים, אנו לא חושבים על הסיכונים המשמעותיים אשר קיימים בעת מחלה. מעבר לעלויות הרבות והפסד ההכנסה (ראו מאמר), החולה סובל מכאבים עזים ונדרש להתמודד עם טיפולים פולשניים שדורשים הרדמה, פתיחה של הגוף, הקרנות ועוד שלל טיפולים שאמורים לסייע ברפואתו אך לא תמיד התוצאות מניחות את הדעת והכאב המתמשך לחינם.

כיום, בשנת 2019, ישנו שוק חדש של טיפולים שייעודן החלפת ניתוח. כלומר, טיפולים שמשיגים את אותן התוצאות של ניתוח כירורגי יקר, מורכב ובעיקר מסוכן מבלי להיחשף לכל אותן כשלים ובעיות לא צפויות כאשר במקביל התוצאות לרוב טובות בהרבה מאחר והגוף יכול להילחם את מלחמתו ולהחלים בהצלחה.

יתרה מכך, טיפולים מחליפי ניתוח לרוב ייעשו ללא צורך באשפוז לא נעים בבתי חולים והן מכסים מגוון רחב של ענפי רפואה. אבל, לצערנו תרופות אלו אינם בסל התרופות ואינם בכיסוי הביטוחי של קופות החולים וזאת מאחר והן יקרות במיוחד.

האם טיפולים מחליקי ניתוח מאריכים חיים?

כן. בוודאי. טיפולים מחליפי ניתוח הן שדרוג אדיר לרפואה הרגילה. לעתים קרובות, טיפולים אלו מאפשרים הארכת חיים של אדם גם בתחומי חולי בהם אין באמת תרופה אשר מאריכה חיים. זאת בעיקר משום שאנו עובדים יחד עם הגוף על ההתמודדות עם המחלה ולא נגד הגוף בעזרת מקורות חיצוניים.

אם חושבים על זה מעט יותר לעומק, נטרול הצורך בהרדמה מקומית, נטרול הסיכון אשר בחשיפה לזיהומים בבתי החולים, היעדר חשש מפגיעה ברקמות, כלי דם ואו איברים בריאים כחלק מהתהליך וכמובן מניעת הכאבים, גורמים יחד להארכה וודאית בחייו של המטופל.

איך רוכשים פוליסת ביטוח הכוללת טיפולים מחליפי ניתוח?

כדי לזכות בביטוח שמכסה טיפולים מחליפי ניתוח, עליכם לרכוש פוליסת ביטוח בריאות פרטית הכוללת רכיבים אלו כבר בגיל צעיר כאשר הגוף שלכם בריא ומתפקד כהלכה. זאת, מאחר ועלויות הפוליסות הללו מזנקות בצורה מדהימה ככל שיש סיכוי גדול יותר שהמבוטח צפוי לחלות (גיל מבוגר יותר).

כדי לוודא שאכן יעמדו לרשותכם טיפולים מחליפי ניתוח בעת הצורך, לא די בלסמוך על נציג מכירות טלפוני של חברת הביטוח שיגיד כל שתרצו לשמוע אך לא בהכרח נראה זאת בהסכם בפועל, עליכם לפנות לסוכנות ביטוח המתמחה בפוליסות מאין אלו ולבקש שיוודאו עבורכם שאכן אתם זכאים לכיסויים הללו ועד לסכומים ניכרים באישור מידי.

רוצים לחיות טוב יותר, רוצים חיים ארוכים יותר, זה הזמן לרכוש פוליסת ביטוח לטיפולים מחליפי ניתוח! פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם עם התאמת הפוליסה הישר למידות ולצרכים שלכם.
צוות גל אלמגור – קבוצה מבטחת