אני אדם צעיר, האם גם אני צריך ביטוח סיעודי?

מרץ 7, 2019
0 תגובות

רבים חושבים, מה לי ולביטוח סיעודי? הרי אני צעיר, בריא ואין כל סיבה שאשלם על פוליסה שכלל לא נראית כחשובה. אבל, הם טועים טעות מרה מכמה סיבות ועליהם נרצה להרחיב במאמר קצר זה.

ביטוח סיעודי לצעירים

פוליסת ביטוח סיעודי הנה כיסויי ביטוחי שנכנס לתוקף במקרים חריגים בהם האדם המבוטח אינו יכול לטפל עוד בעצמו (באופן יחסי ואו בכלל לא) ונדרש לטיפול של גורם זר סביב לשעון כדי להבטיח את המשך קיומו. ברוב המקרים, כאשר אנו שומעים על "סיעוד" אנו יישר חושבים על אנשים זקנים שנעזרים בעזרתם של מטפלים פיליפינים ואכן, הם אכן במקרים רבים סיעודיים אך לא רק זקנים הופכים לסיעודיים. להלן כמה פרטי מידע שחשוב שתדעו:

  1. 1. גם צעירים נדרשים לביטוח סיעודי במקרים של תאונות דרכים, פציעות חמורות ועוד.
  2. 2. מבוגרים נדרשים כיום בביטוח סיעודי יותר מאי פעם עם העלייה בתוחלת החיים.
  3. 3. לגיל רכישת הפוליסה לראשונה יש משמעות אדירה לגובה עלויות הביטוח לאחר מכן.

כדי להבין את הנושא, לעומק, נרחיב על כך מעט יותר,

חשיבות רכישת ביטוח סיעודי בגיל צעיר

לפי כל המחקרים, תוחלת החיים שלנו, הצעירים צפויה להיות ארוכה משמעותית מאלו של הורינו. הערכות מדברות על כך שבכל עשור שחולף אנו מרוויחים תוחלת חיים של שנה נוספת. זאת כמובן בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ובעזרת טיפולים חדשים למגוון סוגי מחלות.

במקביל, עוד ועוד צעירים מגלים שסיעוד אינו בהכרח דבר כה זר גם לצעירים. מספיקה פציעה קלה בפעילות ספורטיבית (מרתון/כדורגל) ואו תאונת דרכים לא עלינו, כדי לגרום לכך שאדם שהיה בריא עד אתמול, נדרש לתמיכה של בני משפחה וחברים לתקופה קצרה ואו אפילו ארוכה ויש לכך עלויות רבות ועל כך במאמר אודות: כמה עולה להיות חולה בישראל?

מתוך ידיעות אלו, עלינו לבחון את הכדאיות שרכישת פוליסת ביטוח סיעודית כבר בגיל צעיר. ככל שנרכוש את הפוליסה בגיל צעיר יותר, כך אנו נדרש לשלם הרבה פחות כסף בהמשך הדרך מאחר וחברות הביטוח מתחייבות לעלויות קבועות שנים רבות קדימה וזאת על סמך מצב בריאותכם הנוכחי ותוחלת החיים הצפויה לכם. אך, דברים משתנים ומהר, ולכן ככל שתקדימו לרכוש את הפוליסה המתאימה לכם, כך תיהנו מביטחון רב יותר ובעלויות סבירות.

רוצה ביטוח סיעודי במחיר הטוב ביותר כבר עכשיו? פנה אלינו, בסוכנות גל אלמגור אנו כמו משפחה ונשמח לעמוד לרשותך ולדאוג לך לפוליסה הטובה ביותר כבר היום!