ביטוח נסיעות לחו"ל: מדוע מומלץ לעשות דרך סוכן ביטוח?

מאי 14, 2019
0 תגובות

רבים מאיתנו, לפני שאנו טסים לחו"ל, מוודאים שארזנו מזוודות, קנינו יורו בדואר, מתכננים את הטיול עד הפרטים הקטנים, שוכרים רכב ועושים ביטוח נסיעות לחו"ל. בדרך כלל החופשה עוברת בצורה חלקה ואין צורך להפעיל את הביטוח, אך מה קורה עם חס וחלילה אנחנו נדרשים להפעיל את הביטוח? בזמן אמת חברות הביטוח יכולות לגרור את הטיפול בנו זמן רב ולכן חשוב להבין כי רכישת פוליסת ביטוח לחו"ל עדיף לעשות דרך סוכן ביטוח. בניגוד לחברות הגדולות שלא פועלות דרך סוכנים, סוכן הביטוח מחויב לנו והוא דואג שהתביעה שהגשנו תטופל על-ידו בצורה אישית וזריזה. במאמר זה נרחיב עוד בנוגע לביטוח נסיעות לחו"ל ולמה מומלץ לעשות זאת דרך סוכן.

ביטוח נסיעות לחו"ל: מדוע חשוב לעשות?

כאשר הנכם טסים לחו"ל אתם מתחייבים לטיסות ולבתי מלון, אך מה קורה אם אתם נאלצים לבטל את החופשה עקב אירוע רפואי שפקד את הנוסע או את אחד בני המשפחה? עליכם לדעת כי גם אם הדבר קרה בטרם יצאה הנסיעה אל הפועל, תהיו חשופים לנזקים כספיים, וזאת כתוצאה מביטול הנסיעה. חשוב שתדעו אחת ולתמיד- תוקף ביטוח הנסיעה לחו"ל מתחיל ביום הוצאת הפוליסה, עוד בהיותו של הנוסע בישראל. לכן, הכלל הראשון הוא: רכישת הביטוח מיד עם סגירת כל הטיול וההתחייבויות הכספיות עבורו.

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא ביטוח בעל חשיבות עליונה. רבים מהנוסעים לחו"ל פונים לערוך ביטוח כזה באמצעות קופת החולים וזאת מתוך הנחה מוטעית שקופת החולים מכירה את התיק הרפואי שלהם ותכסה אותם בכל מצב רפואי, מבלי שהם יצטרכו לפרט את מצבם הבריאותי. בפועל, הנחיה זו שגויה מכיוון שגם הביטוח שנעשה דרך קופת החולים, מבוצע למעשה דרך סוכנויות הביטוח ולכן ניתן לרכוש את הביטוח ישירות מול סוכנות הביטוח.

ביטוח נסיעות לחו"ל: פרטים שעליכם לדעת

אובדן המטען, גניבה, נזקים לרכוש ולכבודה או אפילו מקרים רפואיים המצריכים טיפול רפואי ואשפוז – אלה הם רק חלק מהדברים שיכולים להיגרם במהלך טיול. למעט הנזק הכלכלי שעשוי להיגרם לאנשים שאינם מבוטחים במקרים כאלה, הביטוח חוסך זמן יקר ואנרגיה רבה בתרחישים הללו. אולם, מדובר בסיטואציות שאינן נכללות בפוליסת הביטוח הבסיסית. חשוב לדעת כי ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אישי, והיקפו נקבע על פי בחירת הנוסע ובהתאם למצבו הבריאותי. גובה הפרמיה היומית ועלות ההשתתפות העצמית נקבעים אף הם בהתאם למצב המבוטח ובהתאם להיקף פוליסת הביטוח. עליכן לדעת כי את הביטוח יש לרכוש לפני היציאה מהארץ וכי יש לו השפעה ישירה על ביטחונכם ועל בריאותכם. לכן, חשוב לבחור מראש את ביטוח הנסיעות המתאים.

ביטוח נסיעות לחו"ל דרך סוכן ביטוח: למה?

לאחר שפירטנו בכלליות מהו פוליסת הביטוח לחו"ל, עלינו להבין מדוע כדאי לעשות זאת דרך סוכן ביטוח. בניגוד לחברות הביטוח הגדולות, עם סוכן ביטוח תוכלו להתייעץ ולדעת את כל הפרטים של הפוליסה ומה היא כוללת. בנוסף, הסוכן יעניק לכם חוויה אישית ויקנה לכם ביטחון כאשר הוא יהיה זמין לשיחה בכל מקום ובכל עת.

רוצים לדעת עוד ולרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל?

פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם עם התאמת פוליסת נסיעות לחו"ל הישר למידות ולצרכים שלכם.
צוות גל אלמגור – קבוצה מבטחת