ביטוח בריאות פרטי: מדוע אנו זקוקים לו?

ספטמבר 19, 2019
0 תגובות

היום, בשנת 2019, רמת הרפואה בישראל היא מהגבוהות בעולם ואנו יכולים לקבל מענה סביר לכל הצרכים הרפואיים הקיימים, כל זאת כחלק מחוק הבריאות הממלכתי בישראל. למרות זאת, קיימת בעיה ברמת השירות הרפואי ובאופן קבלת הטיפול: בזמינות, בנגישות וביכולת לבחור את הרופא או נותן הטיפול. כפתרון לכך מוצעים כיום ביטוחי הבריאות הפרטיים. רוצים לדעת עוד בכל הקשור לביטוח בריאות פרטי? קראו מאמר זה.

ביטוח בריאות פרטי: מה זה?

כיום, במדינת ישראל מוצעים למבוטחים מגוון ביטוחי בריאות פרטיים מסוגים שונים כהשלמה לכיסוי המוענק במסגרת "חוק הבריאות הממלכתי", המבטח בצורה בסיסית כל אזרח במדינת ישראל. הכיסוי המוענק לנו כיום במסגרת זו, נקרא "רובד הבסיס". התשלום מחולק בין האזרח לבין מדינת ישראל, כאשר את החלק שלנו כמבוטחים אנו משלמים במסגרת מס הבריאות המנוכה מהשכר החודשי שלנו ע"י הביטוח הלאומי. הרובד הבסיסי הזה מאפשר לנו לגשת לביקור אצל רופאים שונים, לבצע בדיקות ולרכוש תרופות מסובסדות הכלולות בסל הבריאות.
בנוסף לרובד הבסיס הזה קיים גם ביטוח הבריאות הפרטי אשר מציעות כלל חברות הביטוח. ביטוח זה מעניק הגנה רחבה הרבה יותר במגוון תחומים, כגון: ניתוחים, תרופות מחות לסל, השתלות, רופאים מומחים ועוד.

ביטוח בריאות פרטי: למה צריך?

מדינת ישראל ומערכת הבריאות התברכה ברופאים מצוינים שחלקם אף נמנים עם צמרת הרפואה העולמית, אך לצערנו הם עובדים על-פי כללי אותה המערכת וזאת לרבות כל האילוצים והמגבלות הכרוכים בה. בנוסף, המערכת הזו איננה מושלמת ונמצאת בגירעון תמידי בשל אילוצים תקציביים. לפיכך, חלק ניכר מהציבור כבר הפנים זאת ורכש בנוסף ובאופן פרטי ביטוח משלים של קופת החולים (מושלם”, "פלטינום", "מגן זהב”, "מכבי שלי" וכד'). אלו אשר עשו זאת היו בטוחים כי הם מכוסים כבר מכל הבחינות, אך מה שהם לא יודעים הוא שאת הדברים החשובים באמת הביטוח הזה לא מכסה.

הרשימה הארוכה של הדברים שלא מכוסים על-ידי הביטוח המשלים של קופות החולים כוללת בין היתר את התרופות היקרות שאינן נמצאות בסל הבריאות, השתלות האיברים,  היעדר מימון מספק לביצוע ניתוחים בחו"ל או טיפולים מיוחדים וניסיוניים. בנוסף, אם הנכם תידרשו לבדיקה מתקדמת כמט MRI תצטרכו להמתין זמן רב! 

לכן, חשוב להבין כי הטיפול הממומן על ידי קופות החולים לא נותן מענה מספק וכי בוואקום הנוצר קם ביטוח הבריאות הפרטי אשר נועד לשרת אותנו בימים בהם הכל משתבש.

רכשתם ביטוח בריאות פרטי? דעו מה אתם מרווחים!

כאשר הנכם רוכשים ביטוח בריאות פרטי הנכם מוגנים מבחינה פיננסית, יש לכם שקט נפשי בעת קטסטרופות רפואיות, ניתנת לכם יכולת לממן שירותים פרטיים בזמינות גבוהה בארץ ובעולם. בנוסף לזאת, חשוב לומר כי הביטוח מחזיר את השליטה לידיים שלכם מכיוון שתוכלו לשלוט על ההליך הרפואי, על בחירת הרופא והצוות, על הזמן ועל המקום בו יתבצע ההליך הרפואי הנדרש.

רוצים להיות רגועים ולהיות מבוטחים גם בימים קשים יותר? זה הזמן לרכוש פוליסת ביטוח בריאות בגל אלמגור! פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם עם התאמת הפוליסה הישר למידות ולצרכים שלכם.

חייג/י עוד היום 074-7506070
או מלא/י את הטופס שבצד ונחזור אליך בהקדם.

רוצה שקט נפשי אמיתי? השאר פרטים ונחזור אליך!

אנו מלווים מבוטחים למעלה מ-40 שנה