מתי הזמן לקנות ביטוח בריאות לגיל השלישי?

מרץ 12, 2019
0 תגובות

רבים מבני גיל הזהב סבורים כי הביטוח הלאומי יספק להם עזרה מיטבית בהגיעם לגיל מבוגר, אך הם טועים וחייבים לעשות ביטוח בריאות לגיל השלישי ואף טוב לעשות כמה שיותר מוקדם. על כל זאת נרחיב במאמר קצר זה.

ביטוח בריאות לגיל השלישי

מחקרים מראים שמצבם של הקשישים רק הולך ומחמיר מדי יום. העלייה ברמת החיים הביאה לכך שקשישים חיים יותר שנים אבל הטיפול בהם מתארך והופך לבעייתי למדי. לפי הנתונים של משרד הבריאות, מרבית הקשישים זקוקים לשירותי בריאות על מנת להמשיך ולחיות בכבוד. העלייה בתוחלת החיים יוצרת עומס על קופות החולים, והתוצאה היא קושי במתן טיפול רפואי מהיר. את הפער בין הצרכים הרפואיים בגיל הזהב לבין היכולת של קופת החולים לתת מענה ממלאים ביטוחי הבריאות הפרטיים.

ביטוח בריאות פרטי משלים את שירותי קופות החולים להן זכאי כל אזרח ישראלי. ביטוח בריאות מעניק זכאות לקבלת שירותי בריאות טובים יותר ומאפשר ניתוחים או פרוצדורות מורכבות בבתי חולים פרטיים תוך בחירת הצוות הרפואי. בנוסף, הביטוח מאפשר מימון של תרופות שנמצאות מחוץ לסל הבריאות, השתלות איברים בחו"ל, ביצוע בדיקות אבחון, הזמנת רופא עד הבית, קיצור תורים ועוד.

כדאי לעשות ביטוח בריאות לגיל השלישי?

גיל הזיקנה הוא הגיל שבו מתחילות לצוץ על פני השטח כל אותן בעיות בריאותיות שהזנחנו במהלך השנים, בעיות אלו הופכות פתאום להיות הבעיות הגדולות ביותר של חיינו. רבים מבני גיל הזהב מוצאים עצמם תלויים לחלוטין בחסדי הביטוח הלאומי, שפעמים רבות אינו מספק את הצורך הבסיסי של הקשיש. הביטוח הלאומי יכול למשל להקצות לקשיש סיעודי עזרה סיעודית במשך ארבעה ימים בשבוע, אך מה עם שלושת הימים הנותרים? קשישים בודדים יכולים אמנם להישען כלכלית על משפחתם או לממן לבדם את הטיפולים הסיעודיים הפרטיים, אך פתרונות אלו לא ראויים ולעיתים קרובות פשוט לא ריאלים עבור ציבור הקשישים בישראל. לכן, יש צורך בביטוח בריאות פרטי לגיל השלישי.

רוצים לעשות ביטוח בריאות פרטי? עדיף כמה שיותר מוקדם!

עלותו של ביטוח בריאות פרטי צפויה להיות יקרה יותר ויותר ככל שאנחנו מזדקנים, וזה ברור למה. הסיכונים עולים, אנחנו הופכים רגישים יותר למחלות שונות והעצמות שלנו כבר לא חזקות כמו שהיו כאשר היינו צעירים יותר. מעבר לכך, כיום גם בגילאים המתקדמים אנשים שומרים על פעילות גבוהה ולא מסתפקים בישיבה בטוחה על הכורסה, מה שמעלה עוד יותר את הסיכון לכאורה, מצד חברות הביטוח.

ככל שתרכשו פוליסת ביטוח פרטית בגיל צעיר יותר אתם צפויים לקבל אישור מידי ובתנאים נוחים וידועים מראש. לעומת אם תקנו ביטוח בריאות בגיל מתקדם, תצטרכו לעבור שלל מבחנים ובדיקות ויוטלו עליכם הרבה מגבלות והגבלות.

חשוב לדעת! אם חברת הביטוח תקבל אתכם בגיל צעיר, היא תהיה חייבת להמשיך את הביטוח ולחדש את הפוליסה גם בלי מבחני התאמה או שאלוני בריאות מפורטים, גם בגיל יחסית מתקדם ובהתאם לקבוע בחוק.

רוצה ביטוח בריאות במחיר הטוב ביותר כבר עכשיו? פנה אלינו, בסוכנות גל אלמגור אנו כמו משפחה ונשמח לעמוד לרשותך ולדאוג לך לפוליסה הטובה ביותר כבר היום!

חייג/י עוד היום 074-7506070
או מלא/י את הטופס שבצד ונחזור אליך בהקדם.

רוצה שקט נפשי אמיתי? השאר פרטים ונחזור אליך!

אנו מלווים מבוטחים למעלה מ-40 שנה